News

Remor Solar na giełdzie

 
Remor Solar na giełdzie

REMOR SOLAR Polska S.A. notowany jest na giełdzie NewConnect.


Nowy katalog REMOR Solar

 

brochure01

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem REMOR Solar dotyczącym systemów fotowoltaicznych.

Katalog można obejrzeć tutaj.


Farma fotowoltaiczna 1 MW – Kopytnik

 

This movie requires Flash Player 9

REMOR SOLAR jako Generalny Wykonawca zrealizował inwestycję mającą na celu budowę farmy fotowoltaicznej o mocy 0,99 MW w Kopytniku gmina Łomazy niedaleko Białej Podlaski. Budowa farmy fotowoltaicznej trwała zaledwie 4 tygodnie. Farma fotowoltaiczna w Kopytniku powstała na bazie dostarczonej przez REMOR SOLAR stalowej jednopodporowej konstrukcji TF-59, na której zamocowano w układzie poziomym 3996 paneli fotowoltaicznych chińskiej firmy RISEN, każdy o mocy 250 Wp, obsługiwanych przez 29 sztuk falowników rozproszone firmy ABB Trio 27,6kW. Ocynkowana konstrukcja zapewnia odpowiednią wytrzymałość i dużą żywotność INSTALACJI. W konstrukcji nie zastosowano żadnych połączeń spawanych, a więc potencjalnych ognisk korozji. INWESTYCJA została zrealizowana na zlecenie prywatne inwestora z Lublina. Farma fotowoltaiczna została dofinanasowania z Lubelskiej Agencje Wspierania Przedsiębiorczości LAWP.

Zapraszamy do obejrzenia klipu przedstawiającego realizację tego projektu.


Farma fotowoltaniczna o mocy 1,63 MW w Gdańsku

Gdańsk-farma-fotowoltaniczna

REMOR SOLAR zrealizował inwestycję mającą na celu budowę farmy fotowoltaicznej o mocy 1,636 MW w Gdańsku. Budowa farmy fotowoltaicznej trwała, zgodnie z planem, 2 miesiące.

Farma fotowoltaiczna w Gdańsku powstała na bazie dostarczonej przez REMOR SOLAR stalowej dwupodporowej konstrukcji TF-58, na której zamocowano w układzie poziomym 6292 paneli fotowoltaicznych niemieckiej firmy QCELL-s, każdy o mocy 260 Wp, obsługiwanych przez falowniku centralne EMERSON SPV 2400 z zastosowaniem string box Weidmueller.

Ocynkowana konstrukcja zapewnia odpowiednią wytrzymałość i dużą żywotność INSTALACJI. W konstrukcji nie zastosowano żadnych połączeń spawanych, a więc potencjalnych ognisk korozji.

INWESTYCJA została zrealizowana na zlecenie koncernu energetycznego Energa Invest.


Projekt o mocy 1,5 MW na Pomorzu Zachodnim

Projekt o mocy 1,5 MW na Pomorzu Zachodnim

REMOR SOLAR jako podwykonawcą w zakresie konstrukcji i montażu zrealizował projekt największej farmy fotowoltaicznej o mocy 1,5 MW na Pomorzu Zachodnim w Żelewie nad jeziorem Miedwie k.Szczecina

 

Więcej informacji pod linkiem:
http://www.wzp.pl/biuro-prasowe/artykuly/szczecinski-zwik-inwestuje-w-farmy-fotowoltaiczne